Вымпел К, Днепропетровск

Вимпел-К — препарат для обробки насіння Сприяє захисту насіння при тривалому знаходженні в несприятливих умовах Сприяє активному розвитку кореневої системи, що

За рахунок янтарно-гуматного комплексу препарат виступає активним антиоксидантом та адаптогеном: захищає організм від токсинів (як власних, так і тих, що надходять зовні).

Препарат «Вимпел-К» містить таку ж кількість поліетиленоксидів, як і препарат «Вимпел», але замість відмитих солей гумінових кислот, препарат мість бурштино- гуматний комплекс. Бурштино-гуматний комплекс містить активні речовини, що покращують засвоєння мікроелементів, які в сою чергу необхідні для оптималь¬ного функціонування фотосинтезуючої, дихальної, транспіраційної та енергети¬чної систем рослини. Бурштино-гуматний комплекс також підвищуює коефіцієнт засвоєння основних елементів живлення, сприяє інтенсивному росту та розвитку рослини, починаючи з проростання насіння.

Бурштинова кислота сприяє виробленню АТФ. Як наслідок, вона є потужним стимулятором вироблення енергії, посилює клітинне дихання, сприяє засвоєнню кисню клітинами. При додаванні стимулятора росту швидкість споживання кисню мітохондріями (енергетичним центром клітини) рослини збільшується в десятки разів. Це призводить до прискорення всіх обмінних процесів, в тому числі підвищується інтенсивність фотосинтезу, який продукує більшу кількість біомаси рослини, тобто прискорюється зростання рослини.

Попередня обробка насіння препаратом «Вимпел-К» підвищує вміст в листках хлорофілу, що також дозволяє рослині більш інтенсивно рости і давати більший урожай. Янтарно-гуматний комплекс препарату виступає активним анти-оксидантом (інтенсивно засвоює кисень) та адаптогеном (захищає організм від несприятливих умов середовища, а також токсинів, як власних, так і тих, що надходять зовні). «Вимпел-К» стабілізує життєдіяльність природної мікрофлори грунту, що сприяє відновленню його родючості, руйнуванню токсичних органічних речовин та перешкоджає накопиченню чужорідних токсинів в рослині, забезпечує інтенсивну біологічну переробку мінеральних добрив.

Застосування «Вимпела-К» при протруюванні насіння підвищує схожість насіння на 7-21% в залежності від сорту. Врожайність зростає на 10-30% в залежності від культури. Відбувається зростання процентного вмісту зерна в загальній біомасі рослин, яке досягає 40-53%. У рослинах і плодах підвищу¬ється вміст білків, жирів, а також біологічно цінних речовин, наприклад, аскорбінової кислоти, амінокислот, цукрів і органічних кислот.
Стоимость: 174.00 UAH
  • Контакт: ООО «ЮВЕНТА АГРОХИМ»
  • Организация:
  • Тел.: +380 (67) 719-37-50
Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Торговая площадка АПК» 2010 — 2022
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!